1 / 7
Plac na atraktivna lokacija
29.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.01.2022 12:28

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac/niva od 6000 m2 na glaven pat Gostivar-Ohrid, vo blizina na selata Novo Selo i Cerovo kon Simnica so imoten list,pogoden za gradba. Informacii na tel. 070382022 i 070200298.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

sinisa
Потврден огласувач
070382022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам