1 / 2
Се продава објект Стар Прогрес
1 €
Цената не е фиксна
02.04.2021 10:03

Битола / Битола

Се продава објект Стар прогрес. Можност за продажба по делови. Приземје 1523м2 1 спрат-1330 м2 Подрум 559м2 МА-50м2 вкупно 3462м2
тел за контакт 077986956

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Marinela
Потврден огласувач
070319571
Испрати Е-маил до огласувачот