1 / 7
Citroen Berlingo 1.6 HDI
5.950 €
Цената е фиксна
02.04.2021 12:45

Кочани / Кочани

Марка:

Citroen

Модел:

Berlingo

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Citroen Berlingo 1.6 HDI 2014 година

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Трајче
Потврден огласувач
078215350
Испрати Е-маил до огласувачот