1 / 4
Quinny moodd krevetce za kolicka
7.000 МКД
Цената е фиксна
29.11.2022 20:18

Кисела Вода / Скопје

Krevetce/ korpa za kolicka na firmata quinny moodd so adapteri vo krem boja, malku koristeno i vo odlicna sostojba

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Dijane
Потврден огласувач
071455553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам