1 / 6
Се издава нов наместен стан во Аеродром
285 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.04.2021 20:04

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

58 m²

Греење:

Централно

Спрат:

10 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Методија Шаторов Шарло бр.19

Се издава нов наместен стан во Аеродром позади Тобако 2 во новите згради на Голден Арт во близина на ресторантот Еквиливриум (Equilibrium).
Станот е со површина од 58м2 со две спални соби, дневна со трпезарија и кујна, шпајз, тоалет, комплетно опремен со нов мебел и сите потребни апарати за домаќинство,клима и др.
Располага со подземен сопствен паркинг, и е приклучен на централно греење. Вселив веднаш.
Цена: 285 евра- НЕ Е ФИКСНА

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

СТАН
Потврден огласувач
075204418
Испрати Е-маил до огласувачот