1 / 12
Prodavam stan so dvor
1.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.04.2021 13:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

69 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Treta Makedonska Brigada br. 23

Se prodava stan na prizemje od 69 m2 + 50 m2 terasa okolu stanot + 66 m2 dvor + parking mesto.

Ima dnevna so kujna, 2 spalni sobi, 1 toalet i ogromna terasa okolu stanot.

Adresa: bul. Treta Makedonska Brigada br. 23

Google Maps: https://goo.gl/maps/eVPexBnmyR5QJAq69

Tel: 070763495

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Spiro
Потврден огласувач
070763495
Испрати Е-маил до огласувачот