1 / 4
Se izdava stan za deloven prostor vo strog centar na 1 sprat
600 €
Цената е фиксна
05.04.2021 11:48

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

126 m²

Се издава Стан za деловен простор со површина од 126м2. Самиот простор располага со четири канцеларии, три мали и една голема канцеларија, два тоалети.
Две канцелари располагаат со тераса.
Просторот е климатизиран и има видео камери.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

hasip limani
Потврден огласувач
071726493
Испрати Е-маил до огласувачот