1 / 1
AKCIJA ! NOVI ELEKTRICNI PENTI 12V 5 BRZINI, LED INDIKATOR
199 €
Со вклучен ДДВ
06.04.2021 14:55

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Вонбродски електрични пенти
5 брзини напред 3 назад
Лед индикатор за количина на струја
За овие пенти не е потребна дозвола и регистрација
1 година гаранција
За повеќе инфо на
071361291

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Делови и додатоци

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
071361291
Испрати Е-маил до огласувачот