1 / 1
Се продава Ford Kuga 2009 год увезена
7.100 €
07.04.2021 01:17

Кочани / Кочани

Марка:

Ford

Модел:

Kuga

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Ford Kuga 2009 увезена од Италија, купена 2010 год со 1 сопственик. Колата е во одлична состојба, 4x4, со панорамски кров. Има можност да се царини на МК таблици + 2000 еу од постираната цена.

Постираната цена е на Бугарски таблици, регистрирана на 2 Април 2021 година до Април 2022, со зелен картон и технички преглед.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Honda
Потврден огласувач
071213022
Испрати Е-маил до огласувачот