1 / 10
Opel Meriva 1.7cdti
5.950 €
26.01.2022 22:41

Делчево / Делчево

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.11625

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Meriva 1.7cdti

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avto1
Bul.Makedonija bb
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford Transit connect 1.8 81kw 2009 god

4000 €

Suzuki Ignis 1.3 dizel 51 kw 2006god

3950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам