1 / 5
Италијански плочки - Прва класа 24x150 cm
15 €
09.04.2021 18:44

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Нови - Италијански плочки - Прва класа
Со димензии : 24x150 cm

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Плочки

Се продава од:

Sezair
Labunishta
Потврден огласувач
076648754
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам