1 / 1
Економски и деловен речник
1.300 МКД
Цената не е фиксна
31.10.2022 18:38

Кисела Вода / Скопје

Продавам англиско-македонски македонско-англиски одлично зачуван економски и деловен речник од Офелија Ковилоска и Велика Ширилова. Речникот е составен од 200000 преводни еквиваленти.

Категорија: Книги и литература / Книги / Речници

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070772645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам