1 / 4
Се продава куќа во Волково
По Договор
30.05.2023 12:41

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

7

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

610 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Волково

Се продава куќа во Волково,во близина на игралиштето "Бранител", во близина на новата градинка,
Вкупна станбена м2 210м2, двор 610 м2.
Чист имотен лист.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
077931531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам