Prodavam nov kabel 5X2,5mm
1.200 МКД
16.04.2021 22:44

Кисела Вода / Скопје

Prodavam kabel za vo zid
PP 5X2,5mm dolzina 25m
Cena 1100den
Kontakt 077698458

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Slavko
Потврден огласувач
077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам