1 / 6
Honda Civic 2.2cdti
4.650 €
4.750 €
21.09.2021 10:48

Велес / Велес

Марка:

Honda

Модел:

Civic

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Honda Civic 2007god so PANORAMA KROV

KOLATA E SO MN OPREMA RETKO KOJA HONDA JA IMA!!!
KREMOV ENTERIER

ALUMINUMSKI BANDASI 17KI

KLIMATRONIK!!!

TEMPOMAT!!!

EL NA STAKLA!!!

EL RETROVIZORI!!

SENZORI ZA DOZD!!!

CENTRALNO SO DVA KLICA!!!

FABRICKA EURO KUKA!!!

SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN DEN SERVISIRANA VO OVLASTEN SERVIS!!!

PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS PO VAS IZBOR!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dragan
Потврден огласувач
079241440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам