1 / 2
Bridgestone 225/70/17
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2021 14:20

Велес / Велес

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

225

Висина:

70

Дијаметар:

17

Prodavam 2 gumi Bridgestone 225/70/17 vo ekstra sostojba.
Poveke informacii po telefon.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

/
Потврден огласувач
078287278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам