1 / 2
Novi Delovi za VW T4
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
19.04.2021 21:06

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

T4

Tип на делови:

Делови за Сервис и одржување

Rebrasni Set , Glavcini, zglobovi, cilindri, dihtunzi, Lageri, filtri, maslo, Delovi od motor, kocnici, diskovi, Federi , Amortizeri , gumici, sve sto vi e potrebno.

so EKSTRA CENA !!!!

Pisete ne na Viber ili Whatsapp.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од: Претпријатие

AutoPartsOnlineMK
Потврден огласувач
071987255
Испрати Е-маил до огласувачот

Novi Delovi za BMW

1 €

Novi Delovi za AUDI

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам