1 / 2
Novi Rebrasni Kaisi i Setovi ( INA i Continental
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.04.2021 19:07

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Site Modeli

Tип на делови:

Делови за Сервис и одржување

Se prodavat Novi Rebrasni Kaisi Continental ( Contitech ) i Novi Set INA ( Kais i zatezaci ) Imame i Vodni pumpi.

Povece informacii na Viber ili Whatsapp !
EXTRAA CENI !!!!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од: Претпријатие

AutoPartsOnlineMK
Потврден огласувач
071987255
Испрати Е-маил до огласувачот

Nova Servo Pumpa za Golf 3

6500 €

Novi Delovi za VW

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам