1 / 3
Novi Lageri i Zatezaci
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.04.2021 22:50

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Site Modeli

Tип на делови:

Лагери

Prodavame Novi Lager i Zatezaci sa site modeli i marki na koli.
Zatezaci i Llageri od brendovite INA , FEBI , JPG , SKF i drugi...

Extra Ceni !!!

Pracame po kargo niz cela MK ,
Kontaktirajte ne na Viber ili Whatsapp !

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од: Претпријатие

AutoPartsOnlineMK
Потврден огласувач
071987255
Испрати Е-маил до огласувачот

Novi Delovi za VW T4

1 €

Novi Diskovi i Grutni Za Audi

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам