SE PRODAVA IMT 506 VO ODLICNA SOSTOJBA
790 €
19.11.2021 14:48

Куманово / Куманово

SE PRODAVA IMT 506 OD PRV GAZDA.
SO NEGO ODAT
TRKALA SO TEGOVI
FREZA
PLUGCE MALO
ORIGINALNA PRIKOLKA ZA 506
KULTIVATOROT E VO ODLICNA SOSTOJBA I SO NEGO E RABOTENO MNOGU MALKU.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071729872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам