1 / 3
Стабилизатор на струја / Stabilizator na struja
2.000 МКД
Цената е фиксна
16.10.2021 17:08

Карпош / Скопје

Стабилизатор на струја за телевизор или фрижидер.
220v

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070676344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам