1 / 4
PRODAVAM ELEKTRIKA
250 МКД
Цената е фиксна
09.07.2021 10:07

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Ringla fi 150mm Magnohrom 2 x 250 den.
Avtomatski osiguraci YU 44 x 30
Stekovi i flurocentni prekidaci 70 x 20
Termostati za bojler 4 x 100

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Straso
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам