Prodavam gradezna parcela vo Delcevo
30 €
03.05.2021 11:47

Делчево / Делчево

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam gradezna parcela vo Delcevo, kaj kulturniot dom, potocno kaj noviot pesacki most.
Cena po dogovor.
Kontakt. 077 720 981

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Meto
Потврден огласувач
077720981
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам