1 / 12
Naocari za sonce CHANEL poveke boi so meka ili tvrda futrola
1 МКД
Цената е фиксна
02.05.2022 23:11

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Наочари за сонце CHANEL модел 9110 со рамка во различни бои, одат со футрола со патент или со тврда футрола.
Цена со футрола со патент 1.550,00 денари.
Цена со тврда футрола 1.990,00 денари.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

BVLGARI prsten bela pozlata Swarovski cirkoni 3 reda

950 МКД

Ured za dresiranje na kuce protiv laenje so dalecinsko

2490 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам