1 / 2
Сѕрујна табла
1.000 МКД
16.08.2022 17:59

Гази Баба / Скопје

Многу сочувана и исправна струјна табла со комплет осигурачи

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
070927874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам