1 / 2
Naocari Valentino Novi Ocila
2.900 МКД
10.05.2022 17:48

Карпош / Скопје

Продавам наочари Валентино Наочарите се еднаш носени без знаци на користење, добиени на поклон.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Се продава од:

Alkatel
Потврден огласувач
076455867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам