1 / 6
Fiat 850
4.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.11.2021 18:47

Виница / Виница

Kontakt tell:Ljube070336430

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071361689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам