1 / 8
MONTAZNI KONTEJNERI KONTEJNER VIKENDICI KUKI KUKICKI GARAZI
1 €
Цената не е фиксна
07.08.2022 22:16

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

MONTAZNI KUKJI VIKENDICE VI NUDI KEN PANEL PROIZVODI PO EVROPSKI STANDARDI ZA POVEKE IFORMACIJI POVELETE VO NASATA KOMPANIJA NIE KE SE DOGOVORIME TE 070 706 116

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам