1 / 4
Kabel PPJ 3x1,5 mm2 - kotur 100 m
30 МКД
17.11.2021 16:34

Тетово / Тетово

MEK Kabel PPJ 3x1,5 - kotur 100 m = 3000den (crn, belo),
MEK Kabel PPJ 3x2,5 - kotur 100 m = 4000den (belo),
MEK Kabel PPJ 5x2,5 - kotur 100 m = 6000den, (belo).

od site ima pogolema kolicina!

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Adnan
Потврден огласувач
071827555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам