1 / 2
PLAC 1133m2
13 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.09.2021 11:59

Делчево / Делчево

Квадратура:

1133 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva-plac 1133m2 vo Delcevo kp 1897
Idealno za izgradba na magacinski prostor-stovariste,semejna kuka ili vikend kuka
Do samoto mesto pominuva pat,vodovod,kanalizacija i elektricna mreza.
Zagradeno od 3 strani
Cenata na placot e 800den za m2
kontakt telefon 070 240 640

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

AR
Потврден огласувач
070240640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам