1 / 5
PIONEER zvucnici & pojacalo
9.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.12.2021 06:50

Битола / Битола

Zvucnici skoro novi dva.

http://zec.mk/product/pioneer-ts-a2503i/
samo zvucnicite za 7500 denari

Pojacalo - http://zec.mk/product/pioneer-gm-3500t/ samo pojacaloto 3500 denari

Set kabli vo zec - http://zec.mk/product/necom-ck-e10/ samo kablite 500

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Звучници

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
075253789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам