1 / 2
Pioneer radio CD AUX iphone&android mix track
4.500 МКД
Цената е фиксна
30.12.2021 06:50

Битола / Битола

PIONEER radio so:
CD
AUX
IPGONE
ANDROID
MIX TRACK
MIX COLOR
skoro novo -
http://zec.mk/product/pioneer-deh-x3500u/

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
075253789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам