1 / 7
Ramki za ocila Naocari Рамки за очила Наочари
2.500 МКД
10.10.2021 12:59

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Ramki za naocari, izraboteni od medicinski titanium, visoka klasa i kvalitet. Pogodni za diopter za mazi i zeni.
Mnogu se lesni za nosenje i ne pravat pritisok na vasiot nos

Рамки за наочари, изработени од медицински титаниум, висока класа и квалитет. Погодни за диоптер за мажи и жени.
Многу се лесни за носење и не прават притисок на вашиот нос.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Оптички уреди / Очила

Се продава од:

Z
Потврден огласувач
075377723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам