Prodavam zlatni broevi na lycamobile
По Договор
21.05.2023 23:07

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

Lycamobile zlatni broevi

Боја:

Останато

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Prodavam zlatni broevi na lycamobile.Za podetalni informacii pisete na mail ke se dogovorime za cena i slicno.

Znaci broevite se vo stilot

079 250 250 ili

so 5 isti cifri kako 333 833 ili 222 2*2

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам