1 / 3
ГОЛЕМ РЕЧНИК АНГЛИСКО-СРПСКИ
3.500 МКД
Цената е фиксна
04.09.2022 19:49

Карпош / Скопје

Продавам голем Англиско-Српски и Српско-Англиски РЕЧНИК, во 2 тома, Morton-Benson, издаден од Просвета-Београд, погоден за студенти или за преведувачи

Категорија: Книги и литература / Книги / Речници

Се продава од:

Снежана
Потврден огласувач
071258354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам