1 / 4
Prodavam Kotel na Struja HELiOS
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.08.2021 15:03

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Osteten e nadvoreshno od vlaga, inace e vo perfektna sostojba. Ne e raboten voopshto. Kako sto e kupen taka e ostaven. Slobodno barajte me na tel ili viber.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Филип
Потврден огласувач
075271457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам