1 / 1
ZENSKI POLARIZIRANI OCILA "POLAR EAGLE"
799 МКД
Цената е фиксна
10.06.2021 20:13

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

ZENSKI POLARIZIRANI OCILA "POLAR EAGLE"
POLARIZIRANITE LEKI VI DAVAAT POJASNA VIZIJA I POMALKU ZAMOR NA OCITE,JASEN PREGLED BEZ NAPREGANJE BIDEJKI JA REFLEKTIRAAT SVETLINATA I GO ELIMINIRAAT POGOLEMIOT DEL OD SJAJOT.
VO KOMPLET SO ZASTITNA KUTIJA.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Очила за сонце

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам