1 / 12
Golem izbor na 18ki gumi za koli i dzipovi
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2021 14:19

Велес / Велес

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

225

Висина:

60

Дијаметар:

18

Michelin 235/65/18 m+s - 3
Continental 235/60/18 - letni - 2
Hankook 235/60/18 - letni - 2
Continental 255/55/18 m+s - 3
Continental 235/60/18 m+s - 2
Dunlop 235/60/18 m+s - 2
Pirelli 255/60/18 m+s - 2
Continental 235/60/18 - letni - 6
Continental 255/55/18 - letni - 2
Hankook 255/60/18 - letni - 3
Nokian 235/60/18 m+s - 3
Matador 235/60/18 - letni - 2
Kumho 235/60/18 m+s - 2
Pirelli 255/55/18 - letni - 2
GoodYear 255/60/18 - letni - 2
Continental 235/60/18 m+s - 4
Continental 265/60/18 m+s - 2
Pirelli 235/60/18 - letni - 7
Dunlop 225/65/18 m+s - 4
Dunlop 235/55/18 m+s - 2
Continental 225/60/18 m+s - 2
GoodYear 235/65/18 - letni - 2
Jota 235/60/18 - letni - 2
Hankook 235/60/18 - letni - 2
Continental 255/55/18 - letni - 2
Michelin 235/55/18 - m+s - 2

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

/
Потврден огласувач
078287278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам