1 / 4
Traktor Fendt 102 S turbomatik
4.900 €
07.04.2023 19:46

Аеродром / Скопје

Se prodava traktor Fendt, uvezen od Holandija, plateni davacki do registracija. Cena 4.500 e moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
070343565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам