Samonosecki kabel CU 4x16mm2
1 €
24.08.2021 11:20

Велес / Велес

Prodavam bakaren samonosecki kabel 4x16mm2 dolzina 82m cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Vencislav
Потврден огласувач
078966066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам