1 / 12
NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA VODNI PUMPI TOMOS
По Договор
16.02.2022 11:27

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI
ZA VODNA PUMPA TOMOS
I ZA DELOVI ZA HONDA GX MASINI , KINESKA VODNA PUMPA
OSVEN TOA RASPOLAGAME SO DELOVI I OPREMA ZA:
-SKUTERI
-ATV
-MASLO
-GUMI
-MINI MOTO
-TOMOS
-MOTOR ZA CAMEC TOMOS PENTA
-TRIMER
-PILA
-VELOSIPED
-KULTIVATOR
-KOSILKA
SITE DELOVI MOZE DA GI VIDITE NA NASATA WEB STRANA:
https://kekomotors.com.mk/
VRSIME DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA
KONTAKT PRODAVNICA:070/591-817
02/2440-702
KONTAKT GOLEMO PRODAZBA
078/433-938 075/433-938

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Се продава од:

KEKO MOTORS
Ул. Тодор Чангов 83а, н.Лисиче, Скопје
Потврден огласувач
070111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам