1 / 1
Delovi za skuter/skuteri GY6
По Договор
25.05.2023 12:46

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi rezervni delovi za kineski skuteri
Imame cena i za serviseri
Prakjame po kargo

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Делови за Сервис и одржување

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
072253621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам