1 / 8
Aprilija Sportcity 300cc
1.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.12.2021 08:45

Велес / Велес

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

Sportcity 300cc

Километри:

30000

Se prodava Aprilija Sportcity 300cc 32000 km registriran MK tablici 11.06.2021 cela godina.Info samo na viber ili whats app na 0041779656045 Moze i zamena za kola

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

zarko
Потврден огласувач
077892424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам