1 / 3
Termo Pecka AEG MagnoHrom Kraljevo 4.5 KW
4.500 МКД
23.09.2021 14:54

Битола / Битола

Se prodava ispravna, mnogu malku koristena Termo Pecka AEG MagnoHrom Kraljevo od 4.5 KW, zaedno so metalnoto postolje so trkalca

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Ultra Mega OK
Потврден огласувач
075603003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам