1 / 10
Mercedes atego 12-24
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.12.2021 22:58

Василево / Струмица

Prodavam mercedes atego 12 -24 furgon so vrata roletna napraven ful servis .Donesen e so vozene od svedska proizveden 2009godina plateni davacki do registracija poveke inf.na tel. 072786925

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072786925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам