1 / 10
Продавам нова куќа
88.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2022 16:21

Петровец / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

188 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

450 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Р'жаничино

Продавам поволно невселена куќа во новата елитна населба во Р'жаничино.
Има струја и градски водовод со чист имотен лист, градена согласно градежно-техничка документација.
Оставено на новиот сопственик по сопствен избор уредување на двете бањи и подната површина.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
072227646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам