1 / 1
EQUILIBRIUM RESTORAN IMA POTREBA OD SADOPERAC/KA
1 МКД
08.10.2021 11:52

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

restoran EQUILIBRIUM ima potreba od sadoperac/ka

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Restoran EQUILIBRIUM
Потврден огласувач
075319256
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам