1 / 1
Bakaren samonosecki kabel
1 МКД
17.09.2022 13:02

Велес / Велес

Prodavam bakaren samonosecki kabel 4x16mm2 dolzina 82m cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Anisija
Потврден огласувач
078459942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам