1 / 9
MAN TGL 12 210
12.700 €
Цената не е фиксна
13.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.09.2021 16:16

Кисела Вода / Скопје

MAN TGL 12.210
-4500cc
-210 кс
-297.000 км
-2006 година (прва регистрација 2007 година)
-Регистриран до 25/06/2022
-EURO 4

-Вкупна маса : 11.990 кг
-Димензии на товарен простор : 5,60 х 2,45 х 2,55м
-Фургон со странична врата, ролетна и рампа Dhollandia со носивост од 1500 кг.

-Аутоматик менувач
-Темпомат
-Ретардер
-Електрика на прозорци
-Греачи на ретровизори
-Борд компјутер
-Нови предни гуми Falken јапонски
-Резервна гума

-Камионот е одлично сочуван, се е исправно и функционално, редовно сервисиран во овластен сервис на MAN во Белгија, со оригинални километри, поседува целосна сервисна историја, може да се провери во овластен сервис во Скопје.

💵 ЦЕНА : 12700 евра + ДДВ
Контакт : 070 276 693 и autocargo77@gmail.com

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Auto Cargo
Потврден огласувач
070276693
Испрати Е-маил до огласувачот

Откуп и продажба на возила

1000 €

PIRELLI zimski gumi

18500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам