1 / 6
UAZ Pickup Premium Lux
24.110 €
Цената не е фиксна
27.12.2021 17:11

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Други

Година:

11624

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Се продава нов UAZ Pickup Premium Lux 2.7 бензин 150кс ,4x4 со електронски редуктор , возилто е со највисоко ниво опрема кое вклучува : Премиум Алуминиумски Фелни, Клима, Нов кожен дизајн менувачот и на рачната кочница, Нов дизајн прилагодливи DR седишта со загревање, Ретровизори во боја како возилото со трепкачи, Електронска опрема за распределба на кочењето (ЕВD), Програм за електронka контрола на стабилност (ESP), Систем за следење на возењето (TCS), Систем за контрола на кочење (СВС), Систем за контрола на искачувањето (ННС), Хидраулична помош при кочење (НВА), OFF-ROAD мод за кочење при лизгави површини, Инструмент табла со 4 стрелки со борд компјутер хромирна, Индикатор за надворешна температура во табла за инструменти, Мултимедија контроли на волан со темпомат, Нов дизајн прилагодливи седишта со загревање, Држачи за хауба со 2 амортизери, Копчиња за контрола на возењето, Единица за контолирање на светлата со предни светла за магла, Магленки, "Pickup" labels, Контрола на климата од едно место, 2DIN мултимедијален систем 7'' екран на допир, 6 звучници, Камера со заден преглед (во рачката на карго делот), Навител навигација со мапи, Внатрешни дискретни светла, Преден сензор за паркирање со звук, Греачи на воланот, Кожена обвивка на воланот, Frameless Бришачи за шофершајбната, Греење на задни стакла**, Дел за товар со пластични држачи.

Возилото е се карактеризира со најдобри off road карактеристики во класа.

Редовна цена на возилото е :
24.110 € без ддв или 28.450 € со ддв

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat Cordoba 1.9 SDi

2400 €

Се продава Seat Altea 2.0 TDi 103kw 2004 год.

3650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам